;

Akademi Ozalit

Kaşeler

Kaşeler

Kase Nedir?

Özel ve resmi islerde kullanilan, üzerinde is yeri ve kurum bilgileri bulunan ve bu bilgileri kagida baski yaparak tekrar tekrar yazilmasini kolaylastiran çesitli biçimlerde lastik ve kauçuk üzerine yazilmis, tutamakli gereç, mühür, damga.

Kase nerelerde kullanilir?
Tek renk kase’nin kullanildigi her yerde rahatlikla uygulanabilir. Özellikle farkindalik ve kaliteli, okunabilir baski olusturmak açisindan mükemmel bir sistemdir.Çok adetli baski alinan hastane,otel, havayolu firmalari, lojistik firmalari, iletisim sektöründeki firmalar v.b… birçok sektörde baski kalitesinden ödün vermeden uzun süre kullanilabilir. Fazla kase kullanimi olmayan firmalarda hiç bir sorun yasamadan bu ürünü kullanabilirler.
Kase kurumasi gibi sorunlar yasanmaz.
Kullandigimiz mürekkep yag bazli oldugundan kurumaz.

 

Free Shipping In 2-3 Days
Free Returns No Questions Asked
Free 24 Days Storage

Hakkımızda

Şirketimiz;

AKADEMİ OZALİT sahip oldugu bilgi ve tecrübeyi siz degerli müsterileri ile paylasmanin heyecanini duyar. Kuruldugu günden itibaren basta KIRTASİYE sektöründe olmak üzere OZALİT BASKI işlerinde başarılara imza atmıştır. konusunda uzman kadroya sahip olan şirketimiz; orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede tanınmış ve İlkelerinden... Devamını Oku

Bize Ulaşın

Baglarbasi Mah. Atatürk Cad. Sülün Sok. No:2/A 34844
Maltepe / Istanbul